To będzie najwyższa pula nagród w zawodach w Rainbow Six Siege

To będzie najwyższa pula nagród w zawodach w Rainbow Six Siege
E-sport Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft zaprasza na gigantyczne święto Rainbow Six.

Jak czytamy na oficjalnej stronie gry, Six Invitational odbędzie się w dniach 3-5 lutego 2017 roku w kanadyjskim Montrealu i będzie największym wydarzeniem w historii Rainbow Six od czasu premiery. Przez 3 pełne dni fani, profesjonalni gracze, twórcy zawartości oraz autorzy zgromadzą się w zacisznej hali Usine C. Oto lista rzeczy, które tam zobaczą:

  • Pokazy nowej zawartości na żywo – w tym ogłoszenie Sezonu 1 Roku 2
  • Panele autorów i społeczności gry
  • 3 dni profesjonalnych zawodów, w których pula nagród wynosi 200 000 dolarów
  • Zapowiedzi kolejnych, ważnych wydarzeń

Pula nagród w zawodach to 200 tysięcy dolarów i jak zaznacza Ubisoft, to dotychczas największa kasa, o jaką powalczą gracze w Rainbow Six Siege. Turniej będzie jednocześnie pierwszymi naprawdę ogólnoświatowymi zawodami – zagrają drużyny z Europy, Ameryki Północnej oraz – po raz pierwszy – z Ameryki Południowej, Azji i Oceanii.

Podczas imprezy zagrają najlepsze zespoły z całego świata, które dotarły do tego etapu na podstawie następujących kryteriów:

  • Zaproszono drużyny, które wykazały się nadzwyczajnymi wynikami, profesjonalizmem oraz podejściem do gry podczas tego roku trwania Pro League. Dowiedzcie się, o jakie drużyny chodzi, klikając tutaj.
  • Drużyny, które zwyciężyły w miejscowych zawodach kwalifikacyjnych. Zespoły walczą o miejsce w rundzie kwalifikacyjnej właśnie teraz, co można śledzić tutaj.

Te właśnie drużyny spotkają się w Montrealu i zmierzą o tytuł mistrza Six Invitational, udowadniając, która drużyna jest najlepsza na świecie w Rainbow Six Siege.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie