Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

W Battlefield V sięgniemy po katanę i mechaniczną protezę

Gracze nie są zadowoleni, więc twórcy się tłumaczą.

W nadchodzącym Battlefield V, w którym gracze będą uczestniczyć w wydarzeniach II wojny światowej, nie zabraknie możliwości zdobycia przedmiotów kosmetycznych. Na liście znalazły się takie jak katana oraz mechaniczna proteza. Jak nietrudno się domyślić, graczom nie spodobało się to do końca.

Twórcy w rozmowie z redakcją PC Gamera twierdzą jednak, że katana jak i reszta przedmiotów kosmetycznych, pasują do okresu historycznego pokazanego w grze.

To musi być wiarygodne i pasować do okresu historycznego. Nie tworzymy przecież steampunkowego uniwersum czy czegoś w tym rodzaju. Ale jeśli używano jakiegoś przedmiotu, możemy go umieścić w grze. Poszukując materiałów źródłowych natrafiliśmy na gościa, który nazywał się Mad Jack Churchill. Ten Brytyjczyk brał udział w kampanii norweskiej i był jedynym żołnierzem, który podczas II wojny światowej zabił wroga mieczem. Churchill zwykł chodzić na bitwę z dudami i obosiecznym szkockim ostrzem – komentuje Andreas Morrell, starszy producent.

Co sądzicie o takim tłumaczeniu? Cóż, nie pozostaje nic innego jak poczekać na finalny efekt po premierze na PC, PS4 oraz XOne już 19 października.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%