Nowe zdjęcia z planu Batgirl. Tak wygląda kostium superbohaterki

Leslie Grace jako Batgirl
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Batgirl. Poszczególne ujęcia pokazują postać w jej stroju superbohaterki.

Choć kostium Barbary Gordon już ujawniono, okazuje się, że twórcy nie zaprezentowali jeszcze wszystkich jego elementów. Sama ekipa twierdzi, że ostateczna wersja – czyli prawdopodobnie ta, której pomogą nieco efekty specjalne – ma się znacznie różnić od stroju widocznego na planie. Fani zarzucają bowiem twórcom, że kostium superbohaterki wygląda jak cosplay, na dodatek niezbyt dopracowany.

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne ujęcia z planu. Zobaczcie sami, jak wygląda praca przy produkcji Batgirl:

Bohaterką tytułu jest Barbara Gordon, swoista następczyni Batmana w kwestii pilnowania porządku w Gotham City. Postać grana przez Leslie Grace musi się jednak zmierzyć z wieloma przeciwnościami, zanim ostatecznie wdroży się w swoje obowiązki. Oprócz wspomnianej Leslie Grace na ekranach pojawią się m.in. Michael Keaton, Brendan Fraser oraz J.K. Simmons. Reżyserują Adil El Arbi i Bilall Fallah, scenariusz natomiast napisała Christina Hodson. Film zadebiutuje na HBO Max, nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie odbędzie się premiera.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie