Assassin’s Creed: Valhalla – wyciekł 30-minutowy gameplay [WIDEO]

Assassin’s Creed: Valhalla – wyciekł 30-minutowy gameplay [WIDEO]
Filmiki z gier Newsy PC PS4 PS5 Stadia Wideo Xbox Series XOne

Dzisiaj do internetu trafiło coś, na co fani Assassin’s Creed czekali od dawna, a mianowicie gameplay z najnowszej odsłony serii.

Półgodzinne nagranie prezentuje najprawdopodobniej sam początek rozgrywki. Widzimy tu między innymi walkę Eivora (zarówno w wersji męskiej, jak i żeńskiej), jazdę konną i inwentarz.

Nie wiadomo, jak filmik przedostał się do sieci – wiadomo jednak, że Ubisoft skrupulatnie walczy, by go usunąć (na niektórych stronach linki do YouTube są już nieaktywne). Zapewne niebawem wideo zniknie także i z profilu GTE, na którym wciąż jest podczas publikacji tego newsa. Z tego też powodu nie narzekajcie na dość słabą jakość nagrania (lepsze to niż nic).

AC: Valhalla wcielimy się w wikinga i wyruszymy ku bogatym terenom angielskich królestw, by zdobyć nowe ziemie. Oprócz walki, dane nam będzie też zakosztować życia codziennego wikingów, polegającego na alkoholowych zabawach, pyskówkach i spożywaniu ryb.

Gra trafi zarówno na pecety, jak i PlayStation 4, Xboksa One, Google Stadia i konsole nowej generacji. Nie jest jeszcze znana dokładna data jej debiutu; ostatnie przecieki sugerują, że może to być nawet połowa października. Oficjalnie jednak twórcy wspominają o okresie świątecznym 2020.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie