Assassin’s Creed: Valhalla – wyciekł 30-minutowy gameplay [WIDEO]

Dzisiaj do internetu trafiło coś, na co fani Assassin’s Creed czekali od dawna, a mianowicie gameplay z najnowszej odsłony serii.

Półgodzinne nagranie prezentuje najprawdopodobniej sam początek rozgrywki. Widzimy tu między innymi walkę Eivora (zarówno w wersji męskiej, jak i żeńskiej), jazdę konną i inwentarz.

Nie wiadomo, jak filmik przedostał się do sieci – wiadomo jednak, że Ubisoft skrupulatnie walczy, by go usunąć (na niektórych stronach linki do YouTube są już nieaktywne). Zapewne niebawem wideo zniknie także i z profilu GTE, na którym wciąż jest podczas publikacji tego newsa. Z tego też powodu nie narzekajcie na dość słabą jakość nagrania (lepsze to niż nic).

AC: Valhalla wcielimy się w wikinga i wyruszymy ku bogatym terenom angielskich królestw, by zdobyć nowe ziemie. Oprócz walki, dane nam będzie też zakosztować życia codziennego wikingów, polegającego na alkoholowych zabawach, pyskówkach i spożywaniu ryb.

Gra trafi zarówno na pecety, jak i PlayStation 4, Xboksa One, Google Stadia i konsole nowej generacji. Nie jest jeszcze znana dokładna data jej debiutu; ostatnie przecieki sugerują, że może to być nawet połowa października. Oficjalnie jednak twórcy wspominają o okresie świątecznym 2020.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

1 (KOMENTARZ) w “Assassin’s Creed: Valhalla – wyciekł 30-minutowy gameplay [WIDEO]

 • 6 lipca 2020 at 17:44
  Permalink

  Chciałem zakupić po premierze, widzę że prawie 1:1 AC:O
  Poczekam aż zejdzie do 100 za płytę i wtedy jakąś używkę pyknę 🙂
  generalnie przyjemna, ale nie warta 250 na start za basepack.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: