Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla z premierą w październiku? Tak sugeruje przeciek

Najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed może zadebiutować już w październiku, a konkretnie 16 dnia tego miesiąca – tak wynika z nieoficjalnych informacji ujawnionych przez użytkownika forum Reddit.

Bywalec forum o pseudonimie Reqqu podał konkretną datę debiutu Valhalli – według niego, będzie to już 16 października. Zdaniem Reqqu, właśnie taka data widniała w katalogu produkcji w jego lokalnym sklepie. Niedługo potem informacja została zastąpiona bardziej ogólnym zapiskiem, głoszącym, że nowy AC „ukaże się w 2020”.

Wcześniej twórcy informowali, że premiery gry możemy spodziewać się „w okresie świątecznym 2020”. Faktem jest jednak, że praktycznie wszystkie odsłony serii debiutowały w październiku (lub w listopadzie), więc na dzień dzisiejszy nie można na pewno stwierdzić, że podana przez Reqqu data jest nieprawdopodobna. Pozostaje mieć nadzieję, że Ubisoft już niedługo poda oficjalny termin.

Assassin’s Creed: Valhalla zostało zapowiedziane 29 kwietnia. Dzień później mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy oficjalny trailer z produkcji, który dla przypomnienia prezentujemy poniżej. Natomiast w tym miejscu publikowaliśmy garść pierwszych informacji na temat nowej odsłony flagowej serii Ubisoftu.

Wiemy już między innymi, że w Valhalli przyjdzie nam wcielić się w wikinga o imieniu Eivor (i będziemy mogli, tak jak w przypadku Odyssey, wybrać pomiędzy kobietą i mężczyzną). Wyruszymy ku bogatym terenom skłóconych angielskich królestw, by zdobyć nowe ziemie. Tytuł ma zaoferować rozległy, otwarty świat, w którym oprócz walki będzie nam też dane zakosztować życia codziennego wikingów. Czyli, w ogromnym skrócie, będziemy pić, pyskować i żreć ryby.

Gra zadebiutuje zarówno na pecetach, jak i PlayStation 4, Xboksie One, Google Stadia i konsolach nowej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się