Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

3 komentarze

Assassin’s Creed: Valhalla – kolejny gameplay. Zobaczcie walkę z bossem [WIDEO]

Do sieci dostał się kolejny zapis rozgrywki z najnowszej odsłony Assassin’s Creed. Tym razem mamy okazję obejrzeć walkę z bossem.

Kilkuminutowy gameplay prezentuje żeńską wersję głównego bohatera. Eivor walczy z wskrzeszoną Cordelią – władczynią Brytów i najmłodszą córką króla Leara (czytaliście tragedię Szekspira?).

Przeciwniczka Eivor dysponuje różnymi nadnaturalnymi zdolnościami – przede wszystkim potrafi rzucać piorunami i teleportować się z miejsca na miejsce. Całość pojedynku ma miejsce we wschodniej Anglii, co widzimy na pokazanej na nagraniu mapie.

Tak jak wspominaliśmy, nie jest to pierwszy zapis rozgrywki z Valhalli, jaki wyciekł do internetu przed oficjalnym pokazem – Ubisoft do tej pory oczyszcza internet z pierwszego, 30-minutowego gameplayu, o którym pisaliśmy pod tym adresem.

Assassin’s Creed: Valhalla wcielimy się w wikinga i wyruszymy ku bogatym terenom angielskich królestw, by zdobyć nowe ziemie. Oprócz walki, dane nam będzie też zakosztować życia codziennego wikingów, polegającego na alkoholowych zabawach, pyskówkach i spożywaniu ryb.

Gra trafi zarówno na pecety, jak i PlayStation 4, Xboksa One, Google Stadia i konsole nowej generacji. Nie jest jeszcze znana dokładna data jej debiutu; przecieki sugerują, że może to być nawet połowa października. Oficjalnie jednak twórcy wspominają o okresie świątecznym 2020.

https://youtu.be/ZEHqe_DQTXk

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się