W Assassin’s Creed Red pojawi się mechanika, która ucieszy każdego gracza

Assassin's Creed Red z genialną i ważną mechaniką | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

GOTY 2024? Nie no, spokojnie! Wiemy natomiast, że Assassin’s Creed Red zaoferuje mechanikę, która zdecydowanie pomoże zjednać sobie miłość graczy.

Nim Ubisoft pokaże w całej okazałości nowe Assassin’s Creed Red, dowiedzieliśmy się o grze już niemal wszystkiego. Wiemy, że ma być osadzona w czasach feudalnej Japonii, tym razem oferująca dwójkę protagonistów. Do tego skala projektu ma być największa w historii serii, prześcigając wręcz to, co oferowało AC Valhalla. Znów zagramy w tytuł w cenionego cyklu mocno kojarzący się z RPG-ami!

Assassin’s Creed Red i Shiba Inu – co mają wspólnego?

W każdym razie nowe przecieki brzmią bardzo ciekawie… dla wielbicieli piesków! Tom Henderson, znany i wiarygodny insider, wyjaśnia, co wspólnego mają psiaki z nowym Assassin’s Creed. W kolejnej grze z cyklu trafimy do Japonii, a więc kraju Shiba Inu. Niezwykle charakterystyczna, pocieszna i przyjacielska rasa pochodzi właśnie z Kraju Kwitnącej Wiśni. I oczywiście pojawi się także w grze!

Henderson tłumaczy, że jest ostatnio bombardowany pytaniami o AC Red. Jego zdaniem “największy news” to informacja o tym, że w grze spotkamy pieski Shiba. Rzecz jasna, będzie je można pogłaskać! Oczywiście traktujcie tę “ważną” informację półżartem, ale jednak od dawna gracze zwracają uwagę na to, w jakich grach spotkamy zwierzątka i czy istnieje możliwość głaskania ich.

Henderson przypomina również plany Ubisoftu związane z Assassin’s Creed na kolejne lata. Rozpiska przedstawia się następująco:

  • Codename Red – 2024 rok
  • Assassin’s Creed Invictus – 2025 rok
  • Codename Hexe – 2026 rok

Później istnieje szansa na wydanie remake’u Black Flag w 2027 roku, a następnie kolejne, dużej pełnoprawnej odsłony serii. O ile Ubi pozostanie przy swoich planach i nie będzie większych obsuw. No ale dobrze, że deweloperzy pamiętają chociaż o pieskach!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie