Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey – darmowy kreator questów już dostępny

Ubisoft zgotował świetną niespodziankę wszystkim fanom Assassin’s Creed Odyssey.

Francuzi przedstawili podczas konferencji na targach E3 nowość do Assassin’s Creed Odyssey w postaci edytora zadań fabularnych. Trzeba przyznać, że to świetne rozwiązanie, które może przedłużyć życie gry o wiele miesięcy. Szkoda, że podobne rozwiązanie nie pojawiło się w Wiedźminie 3 od CD Projekt RED.

Assassin’s Creed Odyssey Story Creator Mode jest już dostępny bezpłatnie na PlayStation 4, Xbox One i PC. Najfajniejsze jest to, że możemy stworzyć historie na jednej platformie i udostępnić je graczom posiadającym inne sprzęty.

Wchodź w interakcje z historią jak nigdy wcześniej i zanurz się głębiej w starożytną Grecję. Story Creator Mode to międzyplatformowe narzędzie tworzenia zadań, które pozwala ci tworzyć własne historie i grać w historie stworzone przez innych graczy, a to wszystko w świecie Assassin’s Creed Odyssey.

Warto też zaznaczyć, że omawiany kreator pozwala tworzyć historie, czyli nie pojedyncze questy, a całe kampanie składające się z licznych zadań. Napiszemy własne dialogi, ustalimy cele oraz wybierzemy postacie, które wezmą udział w naszej fabule. Zerknijcie na zwiastun:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się