Assassin’s Creed Odyssey – darmowy kreator questów już dostępny

Assassin’s Creed Odyssey – darmowy kreator questów już dostępny
E3 2019 Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Ubisoft zgotował świetną niespodziankę wszystkim fanom Assassin’s Creed Odyssey.

Francuzi przedstawili podczas konferencji na targach E3 nowość do Assassin’s Creed Odyssey w postaci edytora zadań fabularnych. Trzeba przyznać, że to świetne rozwiązanie, które może przedłużyć życie gry o wiele miesięcy. Szkoda, że podobne rozwiązanie nie pojawiło się w Wiedźminie 3 od CD Projekt RED.

Assassin’s Creed Odyssey Story Creator Mode jest już dostępny bezpłatnie na PlayStation 4, Xbox One i PC. Najfajniejsze jest to, że możemy stworzyć historie na jednej platformie i udostępnić je graczom posiadającym inne sprzęty.

Wchodź w interakcje z historią jak nigdy wcześniej i zanurz się głębiej w starożytną Grecję. Story Creator Mode to międzyplatformowe narzędzie tworzenia zadań, które pozwala ci tworzyć własne historie i grać w historie stworzone przez innych graczy, a to wszystko w świecie Assassin’s Creed Odyssey.

Warto też zaznaczyć, że omawiany kreator pozwala tworzyć historie, czyli nie pojedyncze questy, a całe kampanie składające się z licznych zadań. Napiszemy własne dialogi, ustalimy cele oraz wybierzemy postacie, które wezmą udział w naszej fabule. Zerknijcie na zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie