Arrowverse już coraz mniejsze. Legends of Tomorrow i Batwoman skasowane przez The CW

Legends of Tomorrow wchodzi w skład Arrowverse
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Arrowverse stworzone przez The CW niestety się rozpada. Stacja anulowała dwa kolejne seriale wchodzące w skład uniwersum.

Padło na seriale Legends of Tomorrow oraz Catwoman. O ile drugi z tytułów nie wpisał się zbytnio w gusta fanów, decyzja w przypadku Legend może zaskakiwać. Produkcja przetrwała przez łącznie 7 sezonów i cieszyła się dużą popularnością. Informację początkowo podaną przez portal Variety ostatecznie potwierdziła w mediach społecznościowych Keto Shimizu, współproducentka wykonawcza i jedna z showrunnerek:

„Cóż, ludzie. To była niesamowita seria. Mimo to CW dało nam znać, że nie będzie ósmego sezonu Legends of Tomorrow. Jesteśmy zrozpaczeni, ale jednocześnie bardzo wdzięczni za całą pracę, jaką wnieśli do serialu aktorzy, ekipa i scenarzyści.”

Legends of Tomorrow było jednym z najdłużej trwających seriali w całym Arrowverse. 7 sezonów zapewniało produkcji dumne trzecie miejsce. Rekordzistą jest obecnie Flash, który został niedawno przedłużony na dziewiątą odsłonę.

Szczęścia w tym rzucie nie miała także Batwoman. Trzysezonowa produkcja od początku zmagała się z problemami; po pierwszej odsłonie z serialu odeszła aktorka Ruby Rose wcielająca się w główną bohaterkę. Zastąpiła ją Javicia Leslie. Cały serial – niezależnie od kreacji głównej postaci – nie spotkał się jednak z przychylnością widzów, w tym przypadku anulowanie go nie powinno zatem dziwić.

Obecnie na Arrowverse składają się już tylko trzy tytuły: The Flash, Superman & Lois oraz Stargirl. Kolejne produkcje nawiązujące do komiksów DC są w przygotowaniu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie