Ile najwięcej zarobiła Amouranth? Streamerka zdradziła szczegóły rekordowego okresu

Amouranth zdradza, ile zarobiła w swoim rekordowym okresie
Newsy Rozrywka

Jedna z największych gwiazd Twitch tłumaczy swoje zarobki. Amouranth wyjawiła, jak wysoką kwotę wypłaciła dzięki czołowym platformom, na których się udziela.

Nie tak dawno temu o streamerce znów zrobiło się głośno, bo otrzymała bardzo dziwną przesyłkę. W środku znalazła przedmioty przeznaczone rzekomo do „samoobrony” (w tym nowoczesnego smartfona), ale również 70 tysięcy dolarów. Skoro widzowie tyle wysyłają jej w pojedynczym prezencie, to ile zarabia miesięcznie?

Amouranth o swoim najlepszym okresie

Jeżeli z jakiegoś powodu kogoś to interesuje – streamerka wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z Jake’iem Lucym. Zapytał on o jej miesięczne zyski, ale gwiazda Twitcha stwierdziła, że nie jest to łatwe do przeliczenia. Od pewnego czasu najwyraźniej co chwilę ma „nowy rekordowy miesiąc”.

Myślę, że największy, jaki wypłaciłam, ponieważ z OF trzeba wypłacać cały czas, więc myślę, że było to jakieś 2 miliony dolarów, które wypłaciłam. Czekałam około półtora miesiąca. To zdecydowanie pomaga mi się rozwijać, sprawia, że to wszystko jest tego warte, ponieważ po prostu myślisz o tym, ile to jest i ile możesz z tym zrobić, jeśli tylko utrzymasz tempo.

– powiedziała streamerka

Tak więc wychodzi na to, że rekordowo wypłaciła na raz 2 miliony dolarów, po zaledwie nieco ponad miesiącu. Pieniądze pochodzą z OnlyFans, co oznacza, że obecnie Twitch wcale nie musi być jej najbardziej dochodową platformą. Co ciekawe, streamerka jest dość swobodna w kwestii swoich inwestycji. Nie tak dawno temu zainwestowała w kupno… stacji benzynowych Kum & Go.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie