Mnóstwo pieniędzy i dziwne przedmioty. Amouranth otrzymała osobliwą przesyłkę

Amouranth otrzymała dziwną paczkę, a w środku mnóstwo szmalu
Newsy Rozrywka

Znana streamerka na Twitch, Amouranth, otrzymała dziwną przesyłkę od zagorzałego fana. W środku, oprócz pieniędzy, znalazły się przedmioty m.in. do samoobrony.

Amouranth to obecnie jedna z najpopularniejszych streamerek na Twitchu, która niedawno zmieniła swój content. Wcześniej skupiała się głównie na „basenowych streamach”, ale od niedawna zaczęła nieco częściej grać w gry. Nie wiem, jak przekłada się to na satysfakcję fanów, ale wychodzi na to, że ci odebrali to raczej pozytywnie. W końcu w innym przypadku nie wysyłaliby jej takich podarunków.

Amouranth dostała przesyłkę od fana

Streamerka w trakcie jednej z ostatnich transmisji pochwaliła się przesyłką, jaką otrzymała od swojego fana. Ten jednak nie podpisał się, a jego tożsamość stanowi zagadkę. Jest to szczególnie dziwne, bo ten ktoś faktycznie ma gest. Podarował w końcu dziewczynie mnóstwo pieniędzy, które wystarczyłyby jej na tanie mieszkanie. To jednak nie wszystko, bo w miarę odkrywania kolejnych elementów zawartości, robi się coraz ciekawiej.

Amouranth na streamie przeczytała list od tajemniczego darczyńcy. Ten wielokrotnie zaznacza, że nie interesuje go nic w zamian. Mimo to zostawił jej swój numer telefonu, jeżeli ta zechce się z nim skontaktować. W środku zdecydowanie największym „prezentem” wydaje się aż 70 tys. dolarów, czyli nieco ponad 300 tys. zł. Mnóstwo kasy, a to nie wszystko.

Prócz tego w przesyłce znalazło się parę przedmiotów przydatnych do samoobrony na mieście, telefon z nowym numerem oraz kontakt do opłaconego z góry ochroniarza, który ma w każdej chwili zareagować na wezwanie streamerki. Doprawdy, dziwna sytuacja, choć sama Amouranth uważa, że nie jest to nic podejrzanego. W końcu częściej zdarzają się listy, w których ktoś prosi ją o rękę albo o spotkanie. Tym razem darczyńca postanowił nie wymagać nic w zamian.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie