Amouranth to jedyna kobieta w zaszczytnym rankingu Twitch

Amouranth
Newsy Rozrywka

Kogo najczęściej oglądaliśmy w październiku na Twitch? W TOP 100 sami mężczyźni, ale ale… jest jedna samotna streamerka! Do setki załapała się Amouranth.

Popularność na Twitch można mierzyć różnymi sposobami. Kto ma najwięcej obserwujących, kto najwyższą średnią oglądalność lub najwięcej subskrybentów. Jednym z takich „mierników” jest również to, kogo najdłużej oglądano. W pierwszej setce z października znalazło się 99 mężczyzn i jedna… Amouranth.

TOP 100 streamerów na Twitch

Na pierwszym miejscu w październiku znalazł się brazylijski streamer Gaules. To przy jego materiałach spędzono najwięcej godzin, m.in. dzięki popularnym współtransmisjom CS:GO Major w Rio.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze dziewczyny na Twitch, tutaj mamy wspomnianą Amouranth. Wyprzedziła ona takie gwiazdy jak Shylily oraz Kyedae, które widzimy odpowiednio na drugim oraz trzecim miejscu.

Ogólnie, w „setce” uwzględniającej obie płcie, Amouranth uplasowała się na 53. miejscu. Kolejne 8 kobiet znalazło się w pierwszej „dwusetce”.

Warto wspomnieć, że niezwykle popularna streamerka Pokimane nie załapała się w październiku do TOP 100, a zazwyczaj widzieliśmy ją w comiesięcznych rankingach oglądalności. Wynika to z tego, że dziewczyna po prostu nie transmitowała w zeszłym miesiącu zbyt często.

Zapewne wpływ na popularność Amouranth odegrały niedawne kontrowersje z jej udziałem. W październiku streamerka płakała „na żywo”, ujawniając kulisy jej streamów w basenie. Zdobyła na pewno nowych fanów, jak i nowych hejterów. Tym ostatnim dopiero co odpowiadała, ile kasy jest w stanie zarobić.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie