Tak się teraz zarabia na Twitchu. Znana streamerka ujawnia szczegóły działalności

Amouranth
Newsy Rozrywka

Okazuje się, że dzisiaj sukces na platformie streamingowej można uzyskać w dość prosty sposób. Amouranth jest tego najlepszym przykładem.

Zapewne wielu z was pamiętam aferę z udziałem popularnej streamerki Twitch Amouranth. Otóż ponad miesiąc temu wyszło na jaw, że jej były już mąż, zmuszał streamerkę do prowadzenia relacji na żywo z jakuzzi. Oczywiście, aby przyciągnąć widzów, Amouranth robiła to w skąpym stroju.

Po tym wydarzeniu streamerka stwierdziła, że zmienia treści na swoim kanale i w końcu chce pokazywać więcej gier. Sporo osób zarzuciło jej jednak, że mimo rozstania z opresyjnym mężem, na jej Twitchu nic się nie zmieniło. Dalej streamuje z jakuzzi. Amouranth jednak postanowiła udowodnić, że jest inaczej i opublikowała dane dotyczące tematyki kanału. Przedstawiamy je poniżej.

Jak twierdzi Amouranth, wcześniej około 50% jej streamów było związane z działem “Baseny, jakuzzi i plaże”, teraz jest to około 10%. Faktycznie jak się popatrzy na statystyki to tak jest. Natomiast zdaje się, że do pokazania nieco więcej w trakcie streamowania, Amouranth używa teraz innej tematyki, mianowicie Just Dane 2022. Dobry pretekst, aby zwiększyć publiczność?

Streamerki wpadają na różne pomysły, aby zainteresować swoją osobą nowych użytkowników i przy okazji nie dostać bana od Twitcha za niestosowne treści. Coraz popularniejsze jest sprzątanie domu w skąpym stroju, ćwiczenia jogi, a nawet “przypadkowe” wpadki, w których część garderoby albo spadnie, albo się odepnie. Twitch jednak już dawno przestał być platformą tylko dla graczy i zdaje się, że wyłącznie pozornie stara się banować kontrowersyjne treści, których można znaleźć coraz więcej.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie