Amouranth wchodzi w e-sport. Streamerka ma swoją drużynę…

Amouranth wchodzi w e-sport. Streamerka ma swoją drużynę...
E-sport Newsy

Drodzy państwo, przed nami miks treści nieprzyzwoitych ze streamów i świata e-sportu. Oto bowiem popularna twórczyni, czyli Amouranth ogłosiła, że została współwłaścicielką drużyny e-sportowej w Stanach Zjednoczonych. To ruch, którego najpewniej nikt się nie spodziewał i na jaki zupełnie nie zasłużyliśmy…

Streamerka ma drużynę e-sportową. To Amouranth, bo kto inny

Na pewno kojarzycie Amouranth, choć niekoniecznie tego chcecie. To znana streamerka, która zasłynęła z wielu sporych kontrowersji podczas swoich transmisji. Twórczyni skupiała się głównie na treściach dla tych najbardziej dorosłych i stała się niejako symbolem tego, co w Twitchu jest najgorsze. W każdym razie dziewczyna postanowiła poszerzyć swoją działalność biznesową.

Do ogłoszenia doszło na platformie X:

Zobacz też: To najlepszy PC, na jaki was stać

A także i tutaj. Zasadniczo jej angaż przez resztę osób zaangażowanych w projekt jest oceniany pozytywnie, a o samej Amouranth wypowiedzi pełne są superlatyw. Kobieta ma mieć świetne pojęcie o biznesie, być niezwykle wyrachowaną i dobrze odnajdować się w takim środowisku. Jak podaje dexerto.com, w sprawie jest też drugie dno.

Taki angaż w nowy rynek pozwoli streamerce (i nie tylko) rozwijać inne swoje biznesy, np. związane z nowymi kolekcjami ubrań dla kobiet i mężczyzn. To nie jedyny biznes tej charakterystycznej postaci. Nie tak dawno informowaliśmy was o jej autorskim AI, które pozwala tworzyć fanom różne, niekiedy przedziwne treści…

Źródło: dexerto.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie