5 lat po premierze Switcha gracze otrzymali wyczekiwaną funkcję. Aktualizacja systemu już jest

Nintendo Switch w docku - edycja Animal Crossing
Switch

Nintendo Switch nareszcie po 5 latach otrzymało funkcję tworzenia folderów na aplikacje i gry. Cóż, Big N nie spieszyło się nigdy z dodawaniem tego typu wyczekiwanych nowinek, ale miło, że w końcu wymienione grupowanie dotarło na system konsoli w ramach aktualizacji 14.0.0.

Aktualizacja 14.0.0 jest już możliwa do pobrania na konsole Nintendo Switch i skupia się w zasadzie na dodaniu dwóch nowych rzeczy. Pierwszą z nich są właśnie foldery. Każdy może utworzyć ich maksymalnie 100 na swoim systemie, dzieląc aplikacje i gry według własnego uznania. Dobrze wiedzieć, że w każdej grupie można zmieścić maksymalnie 200 pozycji.

Drugą z nowości jest możliwość regulacji głośności urządzeń bluetooth podłączanych do urządzenia przy pomocy ich własnych przycisków lub przycisków z umieszczonych na obudowie Pstryczka. Synchronizacja głośności odbędzie się jedynie w przypadku sprzętów obsługujących profile AVRCP.

I to w zasadzie tyle. Nintendo małymi i bardzo powolnymi kroczkami polepsza system Switcha. Niestety, lista rzeczy, o które proszą fani jest jeszcze długa. Netflix, przeglądarka, bardziej różnorodne tła i tak można by wymieniać jeszcze przez kilka minut.

Z drugiej strony warto zaznaczyć, że niedawno w końcu gracze otrzymali możliwość korzystania ze słuchawek i głośników bluetooth, co w dzisiejszym patchu rozbudowano. Dzisiejszy update wraz z ubiegłym tylko napawają mnie optymizmem w kierunku otrzymania pozostałych z wyczekiwanych „ficzerów”.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie