Nowa aktualizacja Nintendo Switch czeka na pobranie. Dodaje nową funkcję

Nintendo Switch - firma pomoże także polskim graczom i to za darmo
Switch

Właśnie wyszła kolejna aktualizacja Nintendo Switch, tym razem o numerze 14.1.0. O dziwo, obyło się bez poprawek wydajności i stabilności działania systemu. Teraz Big N pomyślało o fanach zdobywania prezentów.

Aktualizacja Nintendo Switch o numerze 14.1.10 skupia się na wprowadzeniu powiadomień mających na celu przypomnienie o platynowych punktach. Komunikaty wyświetlą się w momencie, kiedy gracze mają zaległe monety do przypisania do swoich kont. Ważne – nową funkcję można wyłączyć w ustawieniach systemu.

Platynowe punkty można wydawać na stronie my.nintendo.com, aby w zamian otrzymywać nagrody w najróżniejszej formie – od cyfrowej zawartości po fizyczne gadżety. W przypadku wysyłki do Polski należy uiścić opłatę 6,99 euro (ok. 32 zł).

Od niedawna za platynowe punkty można kupować także tła i elementy zdjęć profilowych. Jest to jedna z nowości, którą obsługuje się bezpośrednio w konsoli, a nie z poziomu wymienionej strony internetowej. Nintendo systematycznie dodaje kolejne elementy avatarów, dlatego warto co jakiś czas zaglądać do wspomnianej sekcji na Pstryczku.

Być może przegapiliście informację o patchu z drugiej połowy marca. I ten update wprowadził sympatyczną zmianę – grupowanie aplikacji i gier w foldery. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie