Aktualizacja Nintendo Switch 13.2.1 już jest. Co zmieniło Big N?

Nintendo Switch OLED - zdjęcie - Aktualizacja Nintendo Switch 13.2.1
Switch

Aktualizacja Nintendo Switch 13.2.1 zadebiutowała już na wszelkich konsolach z pstryczkowej rodziny. Co takiego wprowadza i jakie zmiany za sobą ciągnie?

Aktualizacja Nintendo Switch o numerze 13.2.1 jest typowym patchem mającym na celu jedynie usunięcie błędów i nie wprowadza żadnych jakichkolwiek nowości lub zmian, które byłyby widoczne gołym okiem. Gracze w związku z tym skorzystają jedynie (albo aż) na stabilności i lepszym działaniu systemu.

Nintendo nie udostępnia nigdy wielkości aktualizacji, więc nie jestem w stanie poinformować Was, ile dokładnie zajmuje update. Te nigdy do przeogromnych nie należały, więc powinniście móc pobrać go w miarę szybko, bez konieczności zostawiania Switcha na długie godziny, nawet w przypadku słabej jakości połączenia internetowego.

Cóż, może omawiany patch nie dodał wsparcia dla Netflixa, zmiany motywów, folderów i wielu innych funkcji, o które od miesięcy lub nawet lat proszą posiadacze Switcha, ale hej! Lepsze są poprawki stabilności systemu niż nic.

Swoją drogą, pozostając w temacie hybrydowego handhelda Nintendo, dziś ogłoszono, że wydanie chmurowe Dying Light 2 zostało opóźnione. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie