Agent od Rockstar jeszcze nie został porzucony, lecz czy gra kiedykolwiek powstanie?

Agent od Rockstar jeszcze nie został porzucony, lecz czy gra kiedykolwiek powstanie?
Newsy Polecamy PS3 PS4

Kolejny ruch ze strony Take-Two Interactive.

Agent od Rockstar został zapowiedziany w 2009 roku jako ekskluzywna produkcja na konsolę PlayStation 3. Niestety, tytuł nie został nigdy ukończony i niemal wszelki ślad po nim zaginął.

Tymczasem firma Take-Two Interactive co pół roku odnawiała prawa do marki Agent, lecz można to zrobić jedynie pięć razy. Ostatnia szansa została wykorzystana, lecz jak pisze serwis DualShockers, wydawca złożył nowy komplet dokumentów w odpowiednim urzędzie, zatem zapewnił sobie możliwość przedłużania praw do znaku towarowego Agent przez kolejne trzy i pół roku.

Widać zatem, że Agent nie został jeszcze odpuszczony, lecz czy tytuł zostanie w końcu dokończony? Po The Last Guardian widać, że cuda się zdarzają, więc może i w tym przypadku usłyszymy kiedyś o przeniesieniu Agenta na PS4 i wznowieniu prac. Póki co, studio Rockstar jest zajęte grzebaniem przy Red Dead Redemption 2, zatem Agent nadal musi czekać na swoją szansę.

Agent od Rockstar. Oto screeny i grafiki koncepcyjne z tej zapomnianej gry

Już rok temu użytkownicy serwisu Reddit dokopali się do kilku screenów oraz grafik koncepcyjnych z gry Agent, które opublikowała w sieci osoba zajmująca się tytułem w latach 2009-2010. Wszystko do zobaczenia w galerii poniżej.

Przypominamy, że Agent miał/ma być skradanką, której akcja rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny. Gracz, wcielając się w szpiega, zostaje wplątany w intrygę dwóch mocarstw – Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych. Nad horyzontem wisi groźba wybuchu III wojny światowej, więc każdy nieuważny ruch może doprowadzić do śmierci milionów istnień.

 

 

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie