Abandoned - zrzut ekranu z logo gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pokaz Abandoned opóźniony. Mamy mały teaser, ale gracze i tak są wkurzeni

Twórcy Abandoned znów opóźnili pokaz gry, tym razem na czas nieokreślony. Gracze otrzymali mały teaser, choć nie są tym pocieszeni.

Wczoraj, tj. 10 sierpnia, Blue Box Game Studios miało wreszcie zaprezentować graczom swoją produkcję. Pokaz miał odbyć się wewnątrz specjalnej aplikacji na PlayStation 5. Co ciekawe, deweloperzy udostępnili pierwszą zajawkę gry jeszcze przed wprowadzeniem łatki odblokowującej zwiastun.

Niestety, musimy obejść się smakiem. Pokaz Abandoned zostaje opóźniony na czas nieokreślony, ponieważ twórcy napotkali problemy z aktualizacją aplikacji z teaserami. Blue Box Game Studios pracuje nad rozwiązaniem kłopotów, ale nadal brakuje konkretnej daty pokazu gry.

Wystąpił problem techniczny z dostarczeniem patcha (odblokowującego teaser – red. ). Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej wprowadzić go do aplikacji. Przepraszamy za niedogodności.
Poinformujemy Was, gdy tylko rozwiążemy ten problem.

– informuje Blue Box Game Studios na Twitterze

W komentarzach pod ogłoszeniem studia widać liczne głosy niezadowolenia. Gracze mają już serdecznie dość licznych opóźnień i niedopowiedzeń ze strony deweloperów. Co więcej, niektórzy nadal spekulują na temat powiązań z Kojimą.

Internauci pokusili się nawet o wysnucie nowej, śmiałej tezy. Według niektórych graczy, postać widoczna na zamieszczonym wyżej teaserze ma bardzo podobny ubiór do Jamesa Sunderlanda z Silent Hill 2. Faktycznie, jest w tym trochę racji, choć podobnych zbiegów okoliczności widzieliśmy już wiele w przypadku Abandoned.

Na razie musimy zaczekać na ujawnienie kolejnej daty pokazu. Najpewniej odbędzie się on w ciągu paru najbliższych dni. Blue Box Game Studios na bieżąco informuje o postępach walki z problemami na swoim Twitterze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się