A Plague Tale: Innocence świetnie przyjęte. Zwiastun z ocenami

W tydzień po premierze A Plague Tale: Innocence podsumowujemy pierwsze recenzje. Media i gracze wydali jasny werdykt – gra jest „niezapomniana” i „jedyna w swoim rodzaju”. Jednym słowem: „arcydzieło”.

Odkąd tylko szczury ruszyły na ekrany graczy, A Plague Tale: Innocence notuje doskonałe wyniki i zbiera znakomite recenzje wśród mediów, influencerów i graczy. Z dziesiątkami tysięcy widzów na Twitchu jednocześnie, poleceniami Must Buy od największych gwiazd gamingowych na YouTube i recenzjami polecającymi grę jako „niesamowitą”, „wybitną” czy „niespodziewanym hitem roku”, premierę nowego tytułu od studia Asobo można zaliczyć do bardziej niż udanych!

Tytuł został równie ciepło i entuzjastycznie przyjęty nad Wisłą. Średnia płynąca z ocen nie schodzi poniżej 8/10, a zainteresowanie grą nie słabnie. Z ogromną przyjemnością czytamy recenzje rekomendujące produkcję niezależnego studia jako świeżą, świetnie opowiedzianą historię, nierzadko porównywaną do największych tytułów AAA. Wyrazy uznania dla gry jako „uczty dla oka i ucha”, „jednego z najlepszych tytułów tego roku” i „perełkę, której się nie spodziewaliśmy” to najlepsza rekomendacja dla graczy, aby sięgnąć po historię osadzoną w średniowiecznej Francji, toczonej wojną i zarazą.

A Plague Tale: Innocence – recenzje

Dobre ceny na A Plague Tale: Innocence:

Jak pisaliśmy w naszej recenzji A Plague Tale: InnocencePodczas gdy w A Plague Tale: Innocence umiera miasto, tonie w ogniu i zarazie, w tym samym czasie tonie także gaming. Z tą różnicą, że ten drugi rozkłada się pod śmierdzącym zalewem drogich, powtarzalnych, pustych jak wydmuszka i naszpikowanych mikrotransakcjami produkcji. Ale na szczęście, właśnie takie gry jak wspomniane A Plague Tale są jedną z ostatnich iskier dających nadzieję, że gry dobre, i to dobre przez duże „de”, wciąż istnieją. Francuscy deweloperzy z Asobo Studio zadbali nie tylko o to, by miłośnicy jednoosobowych gier przygodowych ukierunkowanych na fabułę mieli w co grać. Zadbali także o to, aby tytuł A Plague Tale: Innocence zapamiętali nie tylko fani skradanek, ale także gracze, którzy nie spodziewali się po sobie, że uwiedzie ich ten właśnie gatunek gier.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: