A Plague Tale otrzyma serial! Twórcy już szukają zdolnych szczurów

A Plague Tale Amicia
Filmy i seriale Newsy

Fanów A Plague Tale na pewno ucieszy newsik, że ma powstać serial na podstawie gry. I jest to oficjalna wiadomość.

Wiele osób z wytęsknieniem oczekuje premiery drugiej części klimatycznej produkcji o średniowieczu. A Plague Tale: Requiem ma zadebiutować jeszcze w tym roku. W międzyczasie nieoczekiwanie ogłoszono kolejny projekt związany z hitem od Asobo Studio.

Gra doczeka się serialu telewizyjnego. To już oficjalna informacja, którą potwierdził na Twitterze reżyser Mathieu Turi. To jemu twórcy powierzyli nadzór nad produkcją.

Na razie nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących projektu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Mathieu Turi miał w przeszłości okazję być asystentem Quentina Tarantino, można być pewnym, że będzie ciekawie. Zapewne twórcy już rozglądają się za szczurami, które stanowią główną „atrakcję” w grze.

Pierwsza część serii od Asobo opowiada historię francuskiego rodzeństwa, które ucieka przed Inkwizycją w czasie wojny stuletniej. Tytuł, choć liniowy, urzeka przepiękną oprawą wideo i klimatyczną historią.

Natomiast Requiem ma stanowić kontynuację losów Amici i Huga po opuszczeniu terenów Francji. Produkcja ma trafić na PC, PS4, PS5, Xboksa One, Series X i Switcha. Dobrą informacją jest fakt, że tytuł pojawi się w Game Passie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie