Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

11 faktów o jednej z najbardziej przygnębiających polskich gier

Zaganianie dzieci do pracy, to nie będzie jedyna kontrowersja.

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Frostpunk od polskiego studia producenckiego. Tytuł ma spore szanse zainteresować fanów strategii, którzy lubią nietypowy i ciężki klimat.

W grze należy poprowadzić grupkę osób, które przetrwały w bardzo trudnych zimowych warunkach. Aby społeczeństwo nie wyginęło, gracz będzie musiał dokonywać wielu trudnych wyborów, w trakcie zarządzania miastem.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry, który przedstawia 11 faktów na temat Frostpunk. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem produkcji, z pewnością powinniście zobaczyć, co kryje się za filmikiem.

Dla przypomnienia dodamy, że gra debiutuje już za kilka dni na PC. Jest też spora szansa, że Frostpunk wyląduje również na PS4 oraz XOne, ale potrzebne jest na to jeszcze trochę czasu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%