Zwiastun Friday the 13th: The Game – kilkanaście brutalnych scen śmierci bohaterów

Zwiastun Friday the 13th: The Game – kilkanaście brutalnych scen śmierci bohaterów
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Podobnie jak w filmach, tak i w grze będzie niezwykle brutalnie.

Podczas imprezy PAX West 2016 deweloperzy z Gun Media opublikowali kolejny filmik zapowiadający nadejście Friday the 13th: The Game. Tytuł bazuje na horrorze o tym samym tytule, w którym grupa znajomych wybrała się do domu nad jeziorem Crystal Lake, gdzie została zaatakowana przez psychopatę.

Zakuty w maskę hokejową Jason Voorhees zrobi teraz masakrę na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One i jak możecie zobaczyć na poniższym materiale, będzie brutalnie, krwisto i niesmacznie. Morderca naprawdę nie przebiera w środkach – pali żywcem, przebija widłami, rąbie ciała siekierą a kiedy nie ma pod ręką żadnego ostrego przedmiotu, po prostu zgniata czaszki nieszczęśników. Friday the 13th: The Game będzie na ostro i zdecydowanie tylko dla dorosłych.

Zanim dobierzecie się do trailera przypominamy, że gra ma oferować zabawę w trybie kooperacji oraz rywalizacji jednocześnie, podobnie jak w Evolve. Różnica będzie taka, że zamiast w bestię jedna osoba wcieli się w mordercę Jasona Voorheesa. Jej zadaniem będzie zapolowanie na pozostałych graczy, którzy dzięki współpracy muszą zapewnić sobie przetrwanie. Podczas jednego meczu do walki stanie osiem osób, czyli psychopata i siedem potencjalnych ofiar.

Gra Friday the 13th: The Game – tak się tworzy animację do horrorów

Tworzenie gier to zajęcie, które wymaga nie tylko umiejętności programowania. Żeby stworzyć grę taką jakFriday the 13th: The Game, przydają się także aktorzy. Ci mieli okazję uczestniczyć w sesji motion capture i zostali nieco sponiewierani przez Jasona.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie