Ten tryb sprawi, że wiele osób przekona się do Friday the 13th – The Game

Ten tryb sprawi, że wiele osób przekona się do Friday the 13th – The Game
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Twórcy horroru Friday the 13th: The Game pracują nad aktualizacją mającą wnieść do gry kilka misji singleplayer. Dotychczasowe postępy studia nad tytułem możemy zobaczyć w trailerze zatytułowanym First Look: Single Player Challenges.

Friday the 13th: The Game to adaptacja cyklu horrorów pt. Piątek Trzynastego. Chociaż premiera gry miała miejsce 26 maja 2017 roku, to obecnie twórcy pracują nad aktualizacją, która doda grze spory kontent singleplayerowy. Wszystko dlatego, że tytuł spotkał się jedynie z umiarkowaną aprobatą graczy głównie przez skupienie się deweloperów na rozgrywce w sieciowym trybie wieloosobowym.

11 premier na obecny tydzień. Lubicie Wiedźmina? Nadchodzi ciekawa alternatywa

Pod koniec ubiegłego tygodnia Gun Media wrzuciło do sieci trailer z prezentacją zapowiadanego już od grudnia 2017 kontentu. Oficjalna data darmowego rozszerzenia nie jest jeszcze znana. Na razie wiadomo, że dostaną ją posiadacze wszystkich platform, na których ukazała się gra czyli właściciele pecetów, PlayStation 4 oraz Xboxa One.

Trzyminutowy film pokazuje krwawe poczynania słyszącego wyimaginowane głosy Jasona. Napada on na dwóch nastolatków szykujących się na spotkanie z „gorącymi laskami”. Twórcy zapewniają, że wcielając się w Jasona dokonamy wielu innych morderstw w iście filmowym stylu. Rozgrywka nie będzie także zupełnie liniowa – dostaniemy kilka sposobów na dokonanie zbrodni. Tytuł wzbogaci się o nowych voice-aktrorów oraz mapy. Wrzucenie do gry nowych misji dla jednego gracza z pewnością ucieszy tych, którzy grę już posiadają, a być może nawet sprawi, że zakupem zainteresują się osoby dotąd w Piątek Trzynastego nie grające.

Ewelina Stoj
O autorze

Ewelina Stoj

Redaktor
Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie