Friday the 13th: The Game – data premiery na krwistym zwiastunie

Wiadomo już, kiedy tytuł z psychopatycznym Jasonem Voorheesem pojawi się w sprzedaży.

Deweloperzy ze studia Gun Media ujawnili w końcu datę premiery Friday the 13th: The Game. Pierwotne plany zakładały wydanie tytułu w październiku zeszłego roku, ostatecznie dostaniemy go 26 maja roku obecnego, czyli już za miesiąc. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Żeby uczcić ogłoszenie daty premiery, otrzymaliśmy świeżutki zwiastun Friday the 13th: The Game. Podobnie jak sama gra, jest on utrzymany w konwencji horroru klasy B – krew bryzga, morderca szaleje, a przestraszone trusie chowają się po kątach.

Pamiętajcie, że jak to ogłoszono już w zeszłym roku, w dniu premiery dostaniemy jedynie tryb sieciowy produkcji. Kampania fabularna zostanie udostępniona latem.

Friday the 13th: The Game zaoferuje zabawę w trybie kooperacji oraz rywalizacji jednocześnie, podobnie jak w Evolve. Różnica będzie taka, że zamiast w bestię jedna osoba wcieli się w mordercę Jasona Voorheesa. Jej zadaniem będzie zapolowanie na pozostałych graczy, którzy dzięki współpracy muszą zapewnić sobie przetrwanie. Podczas jednego meczu do walki stanie osiem osób, czyli psychopata i siedem potencjalnych ofiar.

Niesmacznie i brutalnie, czyli trailer Friday the 13th: The Game

Jason Voorhees nie przebiera w środkach i jego ofiary czeka marny los. Nie ma co pisać, to trzeba po prostu zobaczyć:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.