Darmowe DLC do Friday the 13th The Game. Na osłodę “upadku gry”

Friday-the-13th-The-Game
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Choć tytuł Friday the 13th The Game zostanie wycofany ze sprzedaży, mamy jeszcze trochę czasu na zabawę. Deweloperzy dają nam na osłodę mnóstwo darmowych bonusów.

W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że Friday the 13th The Game kończy swój żywot. Gra zostanie wycofana z cyfrowej oraz fizycznej sprzedaży 31 grudnia tego roku. Jednak obiecano, że tytuł będzie żywy do końca 2024 roku. Zatem kto ją posiada lub kupi przed wycofaniem ze sprzedaży, będzie mógł nadal wskakiwać na serwery. Żeby do tego zachęcić, tytuł został ostro przeceniony. Na dokładkę dostaliśmy właśnie sporo fajnych bonusów za darmo.

Co za darmo w Friday the 13th The Game?

Deweloper opublikował na Twitterze listę profitów, z których gracze mogą teraz korzystać za darmo. Otrzymaliśmy dostęp do trzydziestu legendarnych perków. Mamy Jasona oraz inne postaci na poziomie 150. Dodatkowo odblokowano nam wszystkie “zabójstwa” i czaszki wyzwań. To jednak nie wszystko, zerknijcie na wiadomość od twórców gry:

Gra oferuje zabawę w trybie kooperacji oraz rywalizacji jednocześnie. Jedna osoba wciela się w mordercę Jasona Voorheesa. Jej zadaniem jest zapolowanie na pozostałych graczy, którzy dzięki współpracy muszą zapewnić sobie przetrwanie. Podczas jednego meczu do walki staje osiem osób, czyli psychopata i siedem potencjalnych ofiar.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie