Premiery gier w maju 2017 roku. 10 wyjątkowych produkcji

Premiery gier w maju 2017 roku. 10 wyjątkowych produkcji
Polecamy! Premiery gier Premiery miesiąca

Maj w branży gier nie należy do miesiąców obfitujących w wyjątkowe produkcje, a tutaj proszę. Bez problemu wybraliśmy dla Was 10 gier, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Co więcej, w maju będą miały miejsce premiery także pomniejszych tytułów, których jest naprawdę sporo. My jednak skupiamy się na tych najważniejszych – oczywiście subiektywnym zdaniem.

W naszym zestawieniu znajdziecie zarówno strzelanki, bijatykę, strategie i co ciekawe, sporo horrorów. Od czasu wydania Resident Evil 7 zrobił nam się prawdziwy wysyp tego rodzaju produkcji. Ale chyba nie będziemy na to narzekać, prawda?

Prey

Pierwszą grę, na którą powinniście zwrócić uwagę jest Prey. Najnowsza część nie jest powiązana z poprzednimi, to całkiem oddzielna historia osadzona w świecie znanym z 2006 roku (wtedy to debiutował oryginalny Prey). Głównym bohaterem jest Morgan Yu (do wyboru rola męską lub żeńska), który jest częścią pewnego tajemniczego eksperymentu. Zadaniem gracza jest oczywiście odkrycie prawdy o eksperymencie, jak i oczywiście samym sobie.

  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 5 maja
  • Producent: Arkane Studios
  • Wydawca: Bethesda Softworks

Na drugiej stronie prezentujemy kontynuację bijatyki z superbohaterami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie