Znane stolice przeniesione do Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Oto świetna interpretacja wizji przyszłości według Eidos Montreal.

Twórcy gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości przygotowali kilka interesujących grafik, które przedstawiają kilka miast takich jak Paryż, Londyn, Berlin czy Moskwa w wersji futurystycznej. Całość została okraszona kolorami złotym oraz czarnym – charakterystycznymi dla serii Deus Ex.

Nie da się ukryć, że całość robi naprawdę dobre wrażenie. Stosowną galerię z grafikami znajdziecie poniżej. Oby taki sam klimat jak te obrazki utrzymała nadchodząca gra.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – wizja studia producenckiego:

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – szczegółowy świat na nowych screenach

W sieci wylądowało kilka nowych screenów, prezentujących bogaty w szczegóły świat nadchodzącego tytułu Deus Ex: Rozłam Ludzkości, za który odpowiada studio Eidos Montreal. Nowa odsłona serii to wielki krok naprzód jeśli chodzi o oprawę graficzną. Tytuł jest tworzony we współpracy z AMD i jedynie na konsole obecnej generacji oraz PC. Zobaczymy w niej m.in. technologię TressFX 3.0, która nadzoruje np. realistyczny wygląd włosów. Dobrą wiadomością dla posiadaczy komputerów jest na pewno również to, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości już w dniu premiery wykorzysta najnowsze biblioteki DirectX 12. Na koniec najważniejsze – gra będzie działać na nowym silniku Dawn Engine, który jest mocno zmodyfikowaną wersją IO Interactive’s Glacier.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – jak oceniacie oprawę graficzną?

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – oto pierwsze 20 minut z rozgrywki

Dzięki dziennikarzom serwisu GameSpot mamy okazję zobaczyć, jak wygląda pierwsze 20 minut rozgrywki z Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Gra już od pierwszych pokazów prezentowała się bardzo dobrze i zdaje się, że najnowszy materiał to potwierdza.

Przemierzanie miasta, rozmowy z NPC oraz walka – to wszystko możemy zobaczyć na filmiku poniżej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.