Znamy datę wydania Middle-earth Shadow of Mordor

Do sieci trafił także nowy teaser, wprowadzający nas w akcję.

Gra do sprzedaży trafi 7 października, jeśli zdecydujecie się zamówić preorder zyskacie unikatowy strój oraz dostęp do trybu wyzwań Test of Power. Pozycja pojawi się na: PC, Xboksa One, PS4, Xboksa 360 oraz PS3. Fabularnie tytuł będzie opowiadał o wydarzeniach, które miały miejsce przed historią przedstawioną w Hobbicie.


Bohaterem będzie Talion, którego nadrzędnym celem jest dokonanie zemsty i pomszczenie bliskich. Dysponuje on ponadnaturalnymi zdolnościami, którymi został obdarzony przez zjawę, pragnącą pomóc mu w realizacji zadania. Interesująca opcją będzie możliwość zdominowania umysłów naszych wrogów. Przejmując nad nimi kontrolę, zmusimy ich do opowiedzenia się po naszej stronie. Chociażby zamiast zabijać goblina lepszym rozwiązaniem jest go wykorzystać w celach szpiegowskich.

Przyglądając się mechanice nie sposób nie dostrzec inspiracji producentów grą Assassin’s Creed. Produkcja studia Monolith Productions jednocześnie odznacza wieloma ciekawymi rozwiązanymi, które zapewne przyciągną do ekranów fanów Śródziemia.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet