Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Nowa edycja Diablo III na konsolach najnowszej generacji

Propozycja dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić Sanktuarium.

Blizzard informuje, że już od 26 czerwca gra Diablo III: Eternal Collection dla Xbox One i PlayStation 4 będzie dostępna w wybranych sklepach.

Edycja Eternal Collection zawiera kompletną zawartość do gry Diablo III – podstawową wersję Diablo III, rozszerzenie Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów. Gracze konsolowi zyskają dostęp do tej samej zawartości Diablo III, co gracze na komputerach PC, wliczając w to sezony!

Fizyczną kopię Diablo III: Eternal Collection znajdziesz w lokalnych sklepach. Edycję cyfrową możesz nabyć poprzez sklepy Xbox oraz PlayStation.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%