Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedziano Terminator: Resistance Enhanced. Gra trafi tylko na PS5

Terminator: Resistance Enhanced zostało oficjalnie zapowiedziane przez wydawcę. Gra trafi tylko i wyłącznie na konsolę PlayStation 5.

Nowa generacja konsol musiała prędzej czy później przynieść ze sobą masę remasterów i odświeżeń gier z PlayStation 4 i Xbox One. Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze informacje o odnowionym Terminator: Resistance i w końcu otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź gry.

Wersja Enhanced tej produkcji ma zadebiutować 21 marca 2021 roku tylko i wyłącznie na PlayStation 5. Twórcy poprawią w niej oprawę wizualną i podbiją jakość gry do 4K i 60 klatek na sekundę. Dodatkowo wydanie to zawiera wszystkie popremierowe DLC i aktualizacje. Wszyscy posiadacze gry na PlayStation 4 otrzymają darmową aktualizację na PS5.

Co więcej, wydawca pokusił się o wypuszczenie edycji kolekcjonerskiej Terminator: Resistance Enhanced. Zawiera ona:

  • Pudełko z grą
  • Steelbook
  • Komiks Terminator: Zero Day w twardej oprawie
  • Cztery pocztówki A6
  • Kolekcjonerskie pudełko

Jeśli spodobała wam się nowa, gamingowa adaptacja uniwersum Terminatora, to warto zwrócić uwagę na kolekcjonerkę. Może nie jest ona przesadnie bogata, ale stanowi sympatyczne uzupełnienie kolekcji każdego fana Terminatorów.

Warto wspomnieć, że Terminator: Resistance ma otrzymać latem 2021 roku fabularne rozszerzenie. Informacje o nim poznamy jednak dopiero za jakiś czas.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się