Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Terminator: Resistance otrzyma wersję Enhanced. Port na next-geny?

Terminator: Resistance otrzyma specjalne wydanie Enhanced. Gra została oceniona przez australijską organizację klasyfikacyjną.

Premiera najnowszej gry w świecie Terminatora nie była spełnieniem marzeń fanów uniwersum. Resistance okazało się być raczej przeciętnym Action-RPG, które może i nie zachwycało, ale nie było też specjalnie złe. Ot, średniak.

Gra po licznych aktualizacjach zaczęła zbierać całkiem pozytywne od graczy i prezentuje się już o niebo lepiej. Mimo to, twórcy najwyraźniej wzięli sobie do serca krytykę i zamierzają wydać usprawnioną wersję swojej produkcji.

W bazie australijskiej organizacji klasyfikacyjnej pojawiła się ocena Terminator: Resistance Enhanced. Nie wiadomo czym dokładnie będzie różnić się Enhanced od standardowego wydania, ale mamy kilka podejrzeń.

Bardzo możliwe, że będzie to po prostu port gry na nową generację konsol, który dodatkowo wzbogaci wersję na PC o usprawnienia wizualne. Prawdopodobnie twórcy pokuszą się też o poprawki w kwestii gameplayu.

Z drugiej strony może być to po prostu usprawniony oryginał, który doczeka się przerobienia kilku mechanik rozgrywki. Być może deweloperzy chcą poprawić parę niedoróbek, które zauważyli dopiero po premierze i jest ich za dużo, aby zawrzeć je w standardowej aktualizacji.

Terminator: Resistance Enhanced ma zadebiutować w 2021 roku, jednak nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery. Więcej informacji powinniśmy poznać w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się