Zapowiedziano odświeżoną wersję Dark Souls II. Nie tylko na nową generację…

0 komentarzy

Tytuł otrzyma dopisek Scholar of the First Sin.

To wspólna inicjatywa Namco Bandai oraz From Software. Odświeżona wersja Dark Souls II zostanie wydana na PC oraz konsole: PS4, PlayStation 3, X360 i Xbox One. Data premiery została ustalona na 7 kwietnia przyszłego roku.

Co dostaniemy sięgając po Scholar of the First Sin? Wersje na next-genowe platformy oraz blaszaki to oczywiście podciągnięta oprawa graficzna. Jak bardzo? Wiadomo jedynie, że edycja na PC wykorzysta dobrodziejstwa DirectX 11. Poza tym maksymalna liczba graczy w trybie on-line zostanie zwiększona do sześciu.

Jest również sporo atrakcji, które znajdziemy w Dark Souls II: Scholar of the First Sin zarówno na nowszym, jak i starszym sprzęcie. To przede wszystkim wszystkie dodatki, które zostały wydane do pierwotnej wersji gry: Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King oraz Crown of the Ivory King.

Ponadto zupełnie nowe postacie NPC, nowi wrogowie oraz misje. Jeśli posiadacie już w swojej bibliotece gier DSII, owe dodatki otrzymacie w ramach aktualizacji 1.10.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin – trailer

 

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się