Zapowiedziano Insurgency: Sandstorm, strzelaninę z akcją na Bliskim Wschodzie

W odróżnieniu od pierwszej części, dostaniemy również kampanię fabularną!

Zagrywaliście się w sieciowe Insurgency z 2014 roku (screen powyżej)? Jeśli dobrze wspominacie tę produkcję, mamy dla Was świetną wiadomość. Studio New World Interactive zapowiedziało właśnie kontynuację, która otrzyma nazwę Insurgency: Sandstorm.


Pierwsza część została wydana jedynie na PC i tylko z trybem multi. Sequel nie dość, że pojawi się poza blaszakami i przywędruje też na konsole (prawdopodobnie chodzi o PlayStation 4 oraz Xbox One), to do tego zaoferuje nam kampanię fabularną, której akcja rozegra się na Bliskim Wschodzie.

Insurgency: Sandstorm zostanie napędzone przez Unreal Engine 4 i… właściwie to wszystko, co na razie ujawniono o projekcie. Premiera w 2017 roku.

Insurgency Sandstorm
Insurgency Sandstorm

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Witajcie.

  http://prsclan.pl

  Jestem jednym z administratorów strony internetowej klanu [PRS] Jesteśmy stosunkowo młodą i krótko działająca ekipą, która po miesiącu pracy kilku zapaleńców, zdążyła się całkiem nieźle zorganizować.
  Posiadamy wlasną stronę wraz z forum, TS3 oraz kilka serwerów gier do Insurgency oraz Killing Floor 2 Day of Infamy, CS:GO i inne. Nie prowadzimy obowiązkowych składek. Od nowych członków wymagamy jedynie akceptacji ogólnych zasad, panujących w klanie, złożenia krótkiego podania i chęci integracji nie tylko na klanowym TS (info w odp. zakładce na stronie). Przede wszystkim jednak cenimy sobie dobre towarzystwo na klanowym TS, minimum zaangażowania w życie klanu i odrobinę poczucia humoru.
  Jesteśmy w różnym wieku. Jest i młodzież gimnazjalna, ale są i dziadkowie niewiele przed czterdziestką 🙂 Gra i wspólne przebywanie na TS nie jest całym naszym życiem a jedynie hobby i dobrym pretekstem, by w te beznadziejną pogodę- żonę wysłać na siłownię, dzieci do babci a samemu otworzyć butelkę oranżady i pograć w fajnej ekipie:)
  Dobrze się ze sobą dogadujemy.

  Aktulnie chcielibyśmy zmontować ekipę do Killing Floor 2 (ale graczy Insurgency, czy innych gier także zapraszamy). Posiadamy dwa serwery (na obu, oprócz oficjalnych map- są także customy) Gra w grupie sprawia nieporównywalnie większą frajdę, niż w pojedynkę, więc jeśli ktoś chciałby spróbować- zapraszam na naszą stronę www, także na klanowy TS3, gdzie niemal każdego wieczoru można pograć w milej atmosferze wśród kulturalnych ludzi;)

  Pozdrawiam

12 Shares
Share12
+1
Tweet