Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Insurgency: Sandstorm za darmo do sprawdzenia na weekend

Zbliża się długi weekend i jeśli zamierzacie spędzić go m.in. na graniu, możecie wypróbować za darmo shootera Insurgency: Sandstorm.

Studio New World Interactive zapowiada darmowy weekend ze swoją strzelanką Insurgency: Sandstorm. Zabawa rozpocznie się 20 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa do 24 czerwca, tej samej godziny. Kto będzie chciał skorzystać z okazji, powinien jutro wieczorem zajrzeć na kartę gry na Steam, skąd pobierzemy plik.

Insurgency: Sandstorm to strategiczna, drużynowa strzelanka FPS, w której walczy się w zamkniętych przestrzeniach na śmierć i życie oraz realizuje zadania w trybie gry wieloosobowej. Kluczem do zwycięstwa jest tutaj praca zespołowa, a gra ma zapewnić nam realistyczne odzwierciedlenie walk ze strzelaninami, lekkimi pojazdami bojowymi, destrukcyjną artylerią i dźwiękiem HDR, który wprowadza do gry pełną napięcia atmosferę.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun darmowego weekendu:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się