Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy taktyczny FPS z gameplay’em wypełnionym akcją. Tak się gra w Insurgency: Sandstorm

W przyszłym miesiącu na komputerach PC ma wylądować kolejna gra, która chce wykroić swój kawałek ciasta z tortu sieciowych strzelanin. Insurgency: Sandstorm to kontynuacja świetnego shootera sprzed lat, dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawi, czy studio New World Interactive powtórzy dawny sukces.

Dweloperzy odpowiedzialni za Insurgency: Sandstorm oraz wydawca Focus Home Interactive prezentują gameplay z nadchodzącego FPS-a, który pojawi się na PC we wrześniu tego roku (konkretna data premiery nie została ujawniona, podobnie jak ostateczne wymagania sprzętowe).

Jak czytamy na Steam, Insurgency: Sandstorm to strategiczna, drużynowa strzelanka FPS, w której walczy się w zamkniętych przestrzeniach na śmierć i życie oraz realizuje zadania w trybie gry wieloosobowej. Kluczem do zwycięstwa jest tutaj praca zespołowa, a gra ma zapewnić nam realistyczne odzwierciedlenie walk ze strzelaninami, lekkimi pojazdami bojowymi, destrukcyjną artylerią i dźwiękiem HDR, który wprowadza do gry pełną napięcia atmosferę.

Zapraszamy na gameplay, a zaraz pod nim zobaczycie najważniejsze cechy gry, którymi chwalą się deweloperzy na karcie gry serwisu Steam.

Insurgency: Sandstorm – gameplay

Cechy gry Insurgency: Sandstorm

Intensywna, napięta atmosfera współczesnych walk

Przebijając się przez zniszczone wojną tereny fikcyjnego konfliktu na Bliskim Wschodzie, musisz poruszać się szybko i ostrożnie. Śmierć nadchodzi bez ostrzeżenia, amunicja wymaga odpowiedniej obsługi, a otoczenie należy umiejętnie wykorzystywać w celu odniesienia zwycięstwa.

Ulepszony i rozszerzony sequel Insurgency

Zupełną nowością w grze Insurgency jest możliwość dostosowania wyglądu bohatera, tak aby odzwierciedlał jego doświadczenie bojowe – można to zrobić przy użyciu różnych kompletów ubrań, mundurów, akcesoriów i głosów. Zadbaj o wsparcie bojowe ze strony swojego zespołu, zaatakuj wrogów z pojazdów wyposażonych w broń maszynową i stań do walki jeden na jeden w szybkich starciach na niewielką skalę. Korzystaj z nowych rodzajów broni i ulepszeń, by wymanewrować i wyprowadzić w pole swoich przeciwników.

Prawdziwe oblicze wojny

Idąc w ślady pierwszej części Insurgency, okrzykniętej najbardziej klimatyczną strzelanką, Sandstorm opiera się na silniku Unreal 4, dzięki któremu walka w zamkniętych przestrzeniach nabiera niespotykanego dotąd realizmu. Umiejętności są nagradzane, a przetrwanie stanowi najwyższą wartość. Poczujesz strach przed każdą kulą i każdym atakiem.

Charakterystyka

  • Sequel niezależnej, hitowej strzelanki FPS Insurgency, sprzedanej w 5 milionach egzemplarzy. Sandstorm może się poszczycić nowościami, rozszerzeniami i ulepszeniami w każdym aspekcie gry.
  • Możliwość dostosowania wyglądu i broni bohatera do posiadanego doświadczenia bojowego.
  • Wyjątkowe udźwiękowienie z czatem głosowym zapewni realistyczną współpracę w zespole, a efektowny dźwięk przestrzenny sprawi, że poczujesz się jak na prawdziwym polu bitwy.
  • Wyglądaj zza rogów, włamuj się przez drzwi, używaj zasłon dymnych w celu ukrycia działań drużyny i wzywaj wsparcie powietrzne.
  • Walcz na ogromnych mapach w trybie 16-na-16 graczy lub w 8-osobowym trybie kooperacji przeciwko sztucznej inteligencji, korzystając z pojazdów bojowych wyposażonych w broń maszynową.
  • Opcje potyczek wieloosobowych obejmują wyszukiwanie przeciwników, interfejs transmisji oraz powtórki z gry.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%