Zagrajmy w to jeszcze raz, czyli 6 najlepszych remasterów obecnej generacji

Tomb Raider: Definitive Edition

Reboot przygód Lary Croft z 2013 roku spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród graczy. Nic więc dziwnego, że rok później Crystal Dynamics przygotowało wersję tej gry dostosowaną do możliwości technicznych świeżo wydanych PS4 oraz XO. Do gry zaimplementowano znany z wersji PC system Tress FX, który dzięki tesalacji wielokątów znacząco wpłynął na realistyczność modeli postaci i głębi otoczenia. Technologia ta umożliwiła renderowanie włosów bohaterki w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Lara zyskała jeszcze większy urok.


Tomb Raider: Definitive Edition, oprócz poprawy grafiki i animacji, zawiera wydane wcześniej DLC z nowymi trybami w grze wieloosobowej i jest świetną opcją również dla osób zaznajomionych z wydaniami na starszą generację konsol.

Na koniec kultowa gra odświeżona w sposób wzorowy.

Łukasz Kędzierski

Łukasz Kędzierski

Fan twórczości H.P Lovecrafta i Michaela Crichtona, lubiący ponadto popkulturę lat 80 i 90. W wolnych chwilach wielki kibic Juventusu F.C i miłośnik power metalu. Ubóstwia filmowego Batmana Tima Burtona i komiksowego od Douga Moencha. Entuzjasta gier wszelakich, w których ceni przede wszystkim pomysł i grywalność. Wychowany na Pegasusie, PlayStation i GameBoy’u Advance.

31 Shares
Share31
+1
Tweet