Czekoladowy kontroler do konsoli Xbox. Będziecie mogli zjeść swojego pada!

Xbox z czekolady
Newsy Xbox Series Xbox Series S

Co powiecie na pad do konsoli Xbox, który można zjeść? Teoretycznie ten zwykły też można skonsumować, ale będzie to niezdrowe i niebezpieczne. Microsoft wpadł jednak na pomysł stworzenia kontrolera z czekolady. Ten specjalny gadżet to efekt ciekawej współpracy firmy, mającej na celu promocję nadchodzącego filmu.

Xbox i czekoladowy pad

Microsoft ogłosił ciekawą współpracę z wytwórnią Warner Bros. z okazji nadchodzącego filmu Wonka. Motywem przewodnim jest fabryka czekolady, a w ramach kooperacji powstał konkurs. Do wygrania są iście smakowite gadżety. Danie główne (choć niejadalne) to wyjątkowa konsola Xbox Series X stylizowana na opakowanie czekolady. Microsoft zauważa jednak, że sprzęt nie jest jadalny.

Co innego w przypadku kontrolera i dodatkowych czekoladowych gadżetów. Pad ma zostać wykonany w 100% z czekolady i będzie pierwszym w historii licencjonowanym i jadalnym padem firmy.

Na szczęście w zestawie nie zabraknie też standardowego, czarnego (i działającego) pada do konsoli.

To ciekawa sprawa, bo po raz kolejny mamy do czynienia ze stylizowanym zestawem konsoli Xbox. Wcześniej mogliśmy zobaczyć np. specjalną edycję dla fanów Diablo IV. Ciekawe, jakie wcielenia konsoli pojawią się w przyszłości. Dość prosta konstrukcja wprost idealnie sprawdza się w przypadku takich przeróbek.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie