Xbox Series X dla fanów Diablo 4. Oto konsola piekielnej generacji!

Xbox Series X
Newsy Xbox Series

Microsoft zaprezentował właśnie nową wersję konsoli Xbox Series X. Nie chodzi tu jednak o edycję Pro czy Slim, a specjalnie przygotowany wariant dla fanów gry. Chodzi o Diablo 4, którego miłośnicy będą mogli odpalić tytuł na wyjątkowym urządzeniu. Specjalnie przygotowany Xbox cechuje doprawdy diabelna i świetna stylistyka.

Specjalne wersje i wydania konsol to prawdziwa gratka dla fanów danych gier i nie tylko. Pozwalają poczuć się wyjątkowo, bo i same są doprawdy nietuzinkowe. Wystarczy przypomnieć niedawno wydane PlayStation 5 nawiązujące do premiery gry Marvel’s Spider-Man 2. Microsoft nie pozostaje w tyle i również promuje specjalne edycje, stylistyką nawiązujące do popularnych gier. Tym razem wybór padł na Diablo 4. Co powiecie na Xbox Series X rodem z piekielnych i demonicznych czeluści? Wygląda znakomicie! Sprawdźcie sami:

Wygląda jak dzieło sztuki? Zdecydowanie i właśnie tak należy je traktować. Specjalna przystawka do konsoli Xbox jest jedyna w swoim rodzaju. Powstała we współpracy twórców gry Diablo 4 z Takeoff Studios i nie trafi do masowej sprzedaży. Ba, nie będzie nawet limitowana. Dostępna jest bowiem tylko jedna konsola, której design nawiązuje do jednej z miejscówek w grze.

Jak wejść w posiadanie takiego cuda? Cóż, nie jest to łatwe, choć możliwe. Diabelski Xbox będzie możliwy do wygrania w loterii. Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie konsoli od Microsoftu. Dlatego mowa o sprzęcie dla prawdziwych fanów — tylko jeden będzie w stanie go postawić na półce!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie