Prezent gwiazdowy od Xbox. Wybrani gracze dostają Game Pass Ultimate za darmo

Xbox Game Pass z nowymi grami, w tym z genialną grą RPG
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Xbox zdecydował się na wyjątkowy prezent dla wybranych graczy. Na social mediach zaczęły się pojawiać informacje o darmowym Xbox Game Pass.

Świetna inicjatywa, która nagradza fanów marki i konsoli.

Xbox Game Pass za darmo dla wybranych

Już niedługo święta, co oznacza między innymi prezenty. Oczywiście podarki w gronie rodzinnym to jedno, ale niektóre firmy także lubią obdarowywać swoich fanów. Nie inaczej jest w przypadku Xbox.

Na social mediach oraz Reddicie zaczęły pojawiać się screeny wiadomości, które otrzymali zaskoczeni gracze. Krótka informacja wyjaśnia, że Xbox postanowił nagrodzić użytkowników Live Gold pięcioma miesiącami darmowego Game Passa!

W ramach podziękowania za bycie członkiem Gold, chcielibyśmy w te święta dać ci 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate. Jeżeli dołączysz do usługi XGP, cały pozostały twój czas z Live Gold przeniesie się tam w stosunku 1:1.

Wiadomość od Xbox

Co ciekawe, informacje takie zaczęły przychodzić na skrzynki odbiorcze posiadaczy Xbox. Dlatego też wiele osób zaczęło podejrzewać, iż jest to spam. Na szczęście coraz częściej da się znaleźć potwierdzenie, iż kod w rzeczywistości działa i faktycznie dotyczy 5 miesięcy XGP w wersji Ultimate. Warto jednak zaznaczyć, że trzeba przypisać do konta kartę płatniczą, a subskrypcja docelowo odnawia się automatycznie.

Pomysł świetny, ale wychodzi na to, że liczba szczęśliwców nie jest raczej duża. Zapewne Microsoft postanowił w ten sposób podziękować członkom Gold za długie trwanie w usłudze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie