Gry za darmo do sprawdzenia. Dla posiadaczy XGP Ultimate i Golda

Assetto Corsa Competizione Xbox
Newsy Xbox Series XOne

Zbliża się weekend i kolejna akcja Xbox Free Play Days. Możemy tym razem wypróbować trzy ciekawe tytuły, w tym Assetto Corsa Competizione.

Komu mało gier w Xbox Game Pass, a posiada subskrypcję w wersji Ultimate, może skorzystać z okazji na darmowe granie w Assetto Corsa Competizione. Pozostałe dwie propozycje są już dostępne w usłudze. Można je sprawdzać za free, jeśli nie ma się Game Passa, a jedynie Xbox Live Gold.

Co tym razem w Xbox Free Play Days?

Microsoft zachęca do wypróbowania za free tytułów, które wymieniam poniżej.

Jak widać, każda gra pozwala czymś jeździć. Albo wyścigową furą, albo pociągiem, ostatecznie… kosiarą. Najciekawsza opcja, jak dla mnie, to ta pierwsza. Assetto Corsa Competizione jest bowiem warte pobrania. Ostatnie opinie na Steam dla tego tytułu są przytłaczająco pozytywne. Wyścigi doskonale oddaje prawdziwą atmosferę mistrzostw GT3.

Rywalizuj z oficjalnymi kierowcami i zespołami w samochodach na wiernie odwzorowanych torach. Wszystkie elementy odtworzono z najwyższą, dotychczas niespotykaną na konsolach jakością. Fotorealistyczne warunki pogodowe i grafika, wyścigi nocne oraz oparte na przechwytywaniu ruchu animacje wyznaczają nowe standardy w odwzorowaniu jazdy.

Fragment opisu gry ze sklepu Xbox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie