Xbox Game Pass w promocji. Setki gier za małą kasę

Xbox Game Pass w promocji. Setki gier za małą kasę
Newsy Xbox Series Xbox Series S XOne

Konsole Xbox są niczym bez subskrypcji Game Pass. Za śmieszne pieniądze możemy grać ile dusza zapragnie w ramach usługi. Wiecie jednak, że niskie ceny abonamentu mogą być… jeszcze niższe? Pewnie, że mogą.

Jeśli masz już konsolę Xbox, a nie wykupiłeś Game Passa, sporo tracisz. Microsoft co chwilę dorzuca do oferty nowe gry i nawet jeśli chciałbyś ograć z tego wszystko, to pewnie życia nie starczy. Wybór jest niesamowicie duży, a możesz to wszystko mieć za niesamowicie małą kasę.

Xbox Game Pass w promocji

Kto chce dołączyć do świata nieustannego grania i przy tym nie przepłacać, może skorzystać z oferty sklepu Instant Gaming. Zniżki sięgają tutaj do 86 proc., oczywiście w zależności od tego, na jaki okres i jaki rodzaj abonamentu chcemy kupić.

KUP ABONAMENT XBOX GAME PASS TANIEJ W INSTANT GAMING

Jeśli nie robiliście jeszcze zakupów w Instant Gaming lub macie obawy co do sklepu, musimy Was zapewnić, że to sprawdzony i wiarygodny sprzedawca. Zresztą już nie raz go polecaliśmy, a tutaj nawet dokładnie opisywaliśmy, jak korzystać z tej platformy zakupowej.

Jeśli Xbox Game Pass, to od razu Ultimate!

Subskrypcja Game Pass występuje w odmianie „zwykłej” oraz Ultimate. Ta druga cieszy się zdecydowanie większą popularnością, bo też więcej daje. Posiadacze konsol Xbox otrzymują w takim pakiecie przede wszystkim Xbox Live Gold, który osobno kosztuje 29 zł miesięcznie. Pozwala on grać on-line ze znajomymi. Ponadto Ultimate pozwala korzystać z biblioteki gier zarówno na konsolach, komputerach i w chmurze. Mamy 3 w 1.

Xbox Game Pass 3 miesiąceXbox Game Pass 6 miesięcy
KUP TANIEJ XGP ULTIMATE NA 3 MIESIĄCEKUP TANIEJ XGP ULTIMATE NA 6 MIESIĘCY

Microsoft planuje kolejne nowości w swoim abonamencie. Niedługo możemy liczyć w ramach subskrypcji na wielkie premiery od nowego nabytku – Activision Blizzard. Na początku września Amerykanie ujawnili, że do Game Passa wpadną m.in. takie marki jak Overwatch, Diablo czy Call of Duty.

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie