Promocje dnia – Xbox Game Pass Ultimate, Myszka Razer z podkładką w zestawie i PS5 w polskich sklepach, w sam raz na prezent

promocje dnia 20 grudnia
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś znaleźliśmy coś ciekawego niemal dla posiadacza każdego sprzętu gamingowego – myszka do PC, Xbox Game Pass dla posiadaczy Xbox oraz kolejne zestawienie dostępności PS5.

Xbox Game Pass w promocji zawsze wydaje się świetną opcją, prawda?

Xbox Game Pass Ultimate taniej

W sklepie Eneba znajdziemy aktualnie promocje na dwa warianty flagowej usługi Microsoftu. XGP w wersji Ultimate za 38,27 lub 108,82 zł, zależnie od okresu – 1 do 3 miesięcy.

Razer Abyssus Lite w zestawie

Sprzęt od Razera zawsze charakteryzował się “gamingowym stylem” ale firma ogólnie przoduje w dobrym sprzęcie. Tym razem taniej znajdziemy zestaw myszka + podkładka i warto mu się przyjrzeć.

PS5 w polskich sklepach

Nasz nieoceniony dział związany ze świetnymi ofertami ponownie nie zawodzi. Tym razem znaleźliśmy dla Was najciekawsze oferty polskich elektrosklepów, w których możecie nabyć PS5. W sam raz pod choinkę.

Poniżej reszta ciekawych ofert, a w tym m.in. tańsze gry wideo, gratis do GTA The Trilogy oraz laptopy dla graczy:

Zapraszamy również do naszego działu Promocje po więcej świetnych ofert!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie