Xbox Game Pass z nowościami w październiku. Nie tylko nowa Forza

Xbox Game Pass na październik 2023. Nie tylko nowa Forza Motorsport
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft ujawnił nową listę premier w Xbox Game Pass. Gracze otrzymają parę ciekawych hitów, ale najważniejszym wydaje się Forza Motorsport.

Od wczoraj cieszyć się możemy nowościami we flagowej usłudze Microsoftu. Xbox Game Pass otrzymał Gotham Knights i naprawdę ciekawe The Lamplighters League. To oczywiście nie wszystko. Zgodnie z przypuszczeniami, do subskrypcji zmierzają nowe pozycje. Jedną z nich jest bodaj najgorętsza motoryzacyjna premiera tego roku.

Xbox Game Pass – 6 gier na październik

  • Gotham Knights (Chmura, PC, Xbox Series X/S) – dostępne
  • The Lamplighter’s League (Chmura, PC, Xbox Series X/S) – dostępne
  • Warhammer 40,000: Darktide (Chmura, Xbox Series X/S) – dostępne
  • Forza Motorsport (Chmura, PC, Xbox Series X/S) – 10 października (premiera w Game Passie)
  • From Space (Chmura, konsole, PC) – 12 października
  • Like a Dragon: Ishin! (Chmura, konsole, PC) – 17 października

Ja powiem tak – szkoda, że nie ma żadnego horroru. Nie ukrywam, że okres „spooktobera” wydaje się idealny do ogrywania gier grozy, a Microsoft jakby zapomniał, że Halloween tuż za pasem. Co nie zmienia faktu, że Forza z pewnością ucieszy fanów samochodów i gier wyścigowych.

Z mrocznych tytułów mamy na szczęście WH40K: Darktide, czyli nierównego, ale udanego shootera w kultowym uniwersum. Jeżeli to dla Was za mało, z pewnością miłośników serii Yakuza ucieszy Like a Dragon: Ishin!, więc nie jest źle. Zawsze też możecie zainteresować się tym, co w październiku opuszcza ofertę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie