Nowe gry w Xbox Game Pass, w tym tytuł od DC i ekskluzywna premiera

Xbox Game Pass z dwoma nowymi grami, w tym tytułem od DC
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass od dzisiaj oferuje swoim subskrybentom dostęp do dwóch kolejnych gier. Jedną jest pozycja od DC, a drugą – premierowy exclusive.

Październik dopiero się zaczął, ale wszyscy zgodnie czekamy na to, aż Microsoft pokaże największe atrakcje związane z ofertą subskrypcji w tym miesiącu. Wiemy już o niektórych nowościach, ale na więcej trzeba troszkę zaczekać. Zanim jednak to się stanie, gracze mogą już teraz cieszyć się nowymi pozycjami. I to nie byle jakimi!

Xbox Game Pass z nowościami dla fanów komiksów i nie tylko

Choć zależy, jak na to patrzeć. Niestety, uniwersum komiksów DC nie jest wyznacznikiem jakości, ale byłbym w siódmym niebie, gdyby tak było. Seria Batman: Arkham udała się wyjątkowo dobrze, lecz niestety z Gotham Knights jest różnie. Z pewnością ten spin-off znajdzie swoich fanów, ale w okolicach premiery został przyjęty bardzo mieszanie. Niemniej – skoro jest w XGP, to może warto spróbować?

Kolejną nowością jest The Lamplighters League, czyli konsolowy tytuł ekskluzywny dla Xboksa. Produkcja ukazała się także na PC. Historia opowiada coś na wzór Ligi Niezwykłych Dżentelmenów, gdzie jako grupa wyrzutków w latach 30. XX wieku musimy stawić czoła globalnemu kultowi pragnącemu zyskać władzę na światem. To dość unikalny koncept jak na taktyczną grę RPG w stylu XCOM, więc brzmi interesująco.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie