Aż 6 gier opuści Xbox Game Pass w październiku! Wśród nich gra z Polski

Xbox Game Pass Trek to Yomi - grafika ze zwiastuna
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeżeli lubicie ogrywać wszystkie tytuły z usług i abonamentów, to powinniście się pospieszyć. Na dniach z abonamentu Xbox Game Pass zniknie 6 gier. Wśród nich znaleźć można ciekawy tytuł z Polski oraz kilka innych ciekawych gier. O jakich produkcjach mowa?

Microsoft ujawnił pierwszy zestaw gier, który w październiku opuści ofertę abonamentu Xbox Game Pass. Mowa o 6 pozycjach, które znikną z listy dostępnych gier. Jeżeli chcecie je ograć, to zostało wam zaledwie kilkanaście dni. O jakich grach mowa? Są to:

  • SHENZHEN I/O
  • The Legend of Tianding
  • Turnip Boy Commits Tax Evasion
  • OVERWHELM
  • Eville
  • Trek to Yomi

Wszystkie z wymienionych gier znikną z usługi już 15 października. W związku z tym mamy ostatni dzwonek na zainstalowanie i ogranie rzeczonych gier. Szczególną uwagę warto na pewno poświęcić produkcji Trek to Yomi, czyli grze autorstwa Leonarda Menchiariego we współpracy z polskim Flying Wild Hog. Wydana w 2022 roku gra mocno nawiązuje do filmów Akiry Kurosawy i czasów feudalnej Japonii.

Do czasu skasowania gier z listy dostępnych w abonamencie, można je również zakupić z rabatem w wysokości 20%. W przypadku nabycia gry na własność niestraszne jest nam usuwanie ich z usługi, bo tytuł zostanie z nami wtedy na zawsze. Bez wątpienia, najbardziej godnym uwagi wydaje się być Trek to Yomi.

Choć usuwane gry nie cieszą, nadchodzące miesiące i tak będą obfitować w ciekawe premiery. Bezsprzecznie fanów gier od Microsoft ucieszy m.in. premiera Forzy Motorsport. To jednak nie koniec premier. Na naszym radarze widać też Cities: Skylines 2, Headbangers: Rhytm Royale, Jusant czy PlateUp! i Thirsty Suitors. To tylko kilka z gier, które dołączą do abonamentu Microsoftu.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie