Xbox Game Pass luty 2023 i gorący koniec stycznia. Poznaliśmy tytuły

Xbox Game Pass luty 2023. Zapowiada się gorący okres nowości
Newsy PC Xbox Series XOne

Końcówka stycznia i początek lutego zapowiada się niezwykle ciekawie dla abonentów subskrypcji Microsoftu. Oto Xbox Game Pass na luty 2023 roku.

Microsoft przedstawił oficjalne nowości, które zmierzają do oferty XGP na przełomie stycznia i lutego 2023 roku. Nie jest źle, a powiedziałbym nawet, że jest bardzo dobrze.

Xbox Game Pass luty 2023 i świetne nowości

Wczoraj Microsoft nie tylko zdradził datę premiery i pokazał nowy gameplay z Redfall, ale ujawnił również pierwszą listę nowości na przełomie stycznia i lutego. Co ciekawe, jedna z gier zadebiutowała od razu po zapowiedzi. Hi-Fi Rush od twórców The Evil Within okazało się niespodziewaną perełką dla fanów gier akcji i muzyki. Więcej o grze przeczytacie w tym miejscu.

Wracając do Xbox Game Pass – najbliższe tygodnie zapowiadają się naprawdę nieźle. Może ciężko mówić o “olbrzymich hitach”, ale każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mamy tu i ponadczasową klasykę w postaci gry z Jamesem Bondem, i Age of Empires II: Definitive Edition dla fanów strategii, a nawet zadziwiająco wciągające Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition dla tych, którzy wolą poczuć zawrotne prędkości… nawet jeżeli w formie samochodów-zabawek. Poniżej znajdziecie kompletną listę gier.

  • GoldenEye 007 (Konsole, Chmura) – 27 stycznia
  • Roboquest (Game Preview – Konsole) – 30 stycznia
  • Age of Empires II: Definitive Edition (Konsole, Chmura) – 31 stycznia
  • Inkulinati (Game Preview – Konsole, Chmura, PC) – 31 stycznia
  • JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R (Konsole, Chmura, PC) – 31 stycznia
  • Darkest Dungeon (Konsole, Chmura, PC) – 2 lutego
  • Grid Legends (Chmura – w ramach EA Play) – 2 lutego
  • Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition (Konsole, Chmura, PC) – 7 lutego

Warto dodać, że ten rok dla Xboksa może być mocny. Redfall, Starfield czy Hellblade II to świetnie zapowiadające się pozycje. Posiadacze abonamentu XGP również będą mogli ograć je w ramach regularnej opłaty i to już na premierę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie