Świetna niespodzianka od Xbox Game Pass. Nagła premiera pojawiła się w usłudze

Xbox Game Pass z premierą-niespodzianką. Nowa gra już dostępna
Newsy PC Xbox Series XOne

Do oferty Xbox Game Pass trafiło kolejna pozycja i to wyjątkowo dobrze przyjęta przez graczy. Twórcy The Evil Within nagle wydali Hi-Fi Rush. Już można grać!

Bardzo dobre opinie graczy, obecność w XGP, a do tego jest to projekt autorów genialnego The Evil Within (i mniej genialnego Ghostwire: Tokyo). Niemniej chyba warto!

Xbox Game Pass z nową premierą

Przecieków o nowej grze studia Tango Gameworks było dość sporo i wskazywały one na zaskakującą pozycję. Otóż docenieni twórcy horrorów z “ojcem” serii Resident Evil na pokładzie mieli pracować nad grą rytmiczną. Tak, wiem, co myśli spora część z Was – bleh. Plotki okazały się prawdą, a rzekoma pozycja zupełnie zaskakującym hitem.

Hi-Fi Rush, bo o niej mowa, to nowa rytmiczna gra akcji osadzona w kolorowym, ale niezwykle urokliwym świecie. Gracze będą skakać, walczyć i, rzecz jasna, tańczyć (a przynajmniej ruszać się w rytm muzyki) w walce ze złą megakorporacją. Nie brzmi to pewnie aż tak świetnie, ale gracze są tytułem zachwyceni. Oficjalny opis produkcji na Steam wyjaśni Wam nieco bardziej, o co tu chodzi.

Czuj rytm i wczuj się w Chaia – niedoszłą gwiazdę rocka, która wraz ze swoją rozwydrzoną ekipą wypowiada bardzo złej megakorporacji nieograniczoną wojnę rytmiczną! Zupełnie nowa gra akcji od Tango Gameworks, w której cały świat kręci się wokół muzyki.

– czytamy na karcie Steam

Najciekawszą wiadomością w tym wszystkim jest to, że tytuł już teraz jest dostępny i to w ofercie Xbox Game Pass! Dokładnie tak – gracze mogą już teraz sprawdzać nową pozycję od cenionych deweloperów. Wbrew pozorom, może być tego warta, bo opinie są Steam brzmią dość jednogłośnie – tytuł jest co najmniej “bardzo dobry” (99% pozytywnych opinii).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie