Redfall na nowej rozgrywce wygląda fenomenalnie. Znamy datę premiery

Redfall na nowej, fenomenalnej rozgrywce. Znamy datę premiery
Newsy PC Xbox Series

Redfall, czyli nowa „wampiryczna” gra od Arkane zapowiada się naprawdę wybornie. Dostaliśmy nowy pokaz rozgrywki, a wraz z nim – datę premiery!

Ostatnio twórcy tłumaczyli, że wiele osób może mieć błędny pogląd na ich kolejną produkcję. Zbliżająca się premiera jest bowiem bardziej Far Cry’em niż Left 4 Dead. Dowodzi tego nowy pokaz rozgrywki z okazji wczorajszego pokazu Microsoftu.

Redfall na nowym gameplayu

Redfall nie wygląda jak Dishonored ani Deathloop. Nie licząc, rzecz jasna, charakterystycznego stylu graficznego obecnego w praktycznie każdej nowej produkcji od tych twórców. Tym razem dostaniemy FPS-a nastawionego na (nie tylko!) kooperację osadzonego w otwartym i rzekomo bogatym świecie. Choć ten nie ma być duży, ma być „gęsty”. Niewielkie nadmorskie miasteczko zostało opanowane przez wampiry i ich kultystów. Jak to zwykle bywa, gracze muszą zrobić z tym porządek.

Wczoraj otrzymaliśmy nowy pokaz rozgrywki, który skupia się na jednej z misji fabularnych. Możemy zobaczyć na nim w zasadzie wszystko, czym próbuje nas zachęcić do siebie gra. Choć głównym daniem jest walka z wampirami, znajdziemy tu także eksplorację, poznawanie szczegółów fabularnych i kawałek otwartego świata produkcji.

Wraz z rozgrywką, dostaliśmy także ostatecznie potwierdzenie daty premiery. „Wampiryczna gra” ma ukazać się 2 maja 2023 roku. Jeżeli chodzi o platformy, można spodziewać się jej na PC i Xbox Series X i S. Tytuł trafi na Steam, Epic Games Store, ale będzie również dostępny w Xbox Game Pass już od dnia debiutu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie