Xbox Free Play Days. Bezpłatny weekend z The Division 2 i dwiema innymi grami

The Division 2 w ramach Xbox Free Play Days
Newsy Xbox Series XOne

Ruszyła kolejna odsłona Xbox Free Play Days. W ten weekend możecie spróbować swoich sił w The Division 2 lub – jeśli wolicie – Lawn Mowing Simulator.

Trzy nowe tytuły czekają na subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold. To właśnie dla nich są bowiem przeznaczone cotygodniowe akcje, w ramach których bezpłatnie można grać w wybrane produkcje. Nie tak dawno do graczy trafił zaawansowany symulator jazdy na deskorolce; dziś także każdy z Was powinien znaleźć coś dla siebie.

Najciekawszym tytułem w obecnym tygodniu jest Tom Clancy’s The Division 2. Jeśli ktoś nie grał jeszcze w tę strzelankę od Ubisoftu, to jest akurat okazja, by spróbować. Zadaniem gracza jest tu zaprowadzenie porządku w Waszyngtonie. Zadanie do prostych nie należy, lecz ułatwią je Wam liczne przedmioty, jakie znajdziecie po pokonaniu kolejnych przeciwników. Najlepiej gra się tu oczywiście w drużynie; tytuł jest nastawiony na kooperację w trybie sieciowym.

Pojawiła się również propozycja dla rajdowców: WRC 10 w wersji na Xbox One lub Xbox Series X|S. Tej gry przedstawiać raczej nie trzeba; to kolejna już odsłona wyścigów na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata. Grę wzbogacono m.in. o jubileuszowy tryb historyczny, dzięki któremu możecie dowiedzieć się, jak rajdy przebiegały w poprzednich latach.

I wreszcie trzeci tytuł w ramach nowego Xbox Free Play Days, a tym jest Lawn Mowing Simulator. Osobiście produkcję Curve Games traktuję jako ciekawostkę, choć przyznam – koszenie wirtualnej trawy równie wirtualną kosiarką może być całkiem relaksującym zajęciem. Jeśli więc nie macie własnego ogródka do skoszenia, to spróbowanie swoich sił w tym symulatorze może Wam miło wypełnić czas weekendowego lenistwa.

Akcja trwa od dziś do niedzieli włącznie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie